Domy Prefabrykowane

Domy Prefabrykowane – Szybkie domy przez cały rok

Producent domów prefabrykowanych

Domy prefabrykowane to innowacja w budownictwie, którą z radością możemy Państwu zaoferować. Proponujemy budowę domu w nowoczesny i szybki sposób. W budowie domów prefabrykowanych stosujemy gotowe ściany zewnętrzne, wewnętrzne i stropy, dzięki czemu sam proces powstawania wymarzonego domu jest bardzo szybki.

Naszym celem jest tworzenie domów na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dlatego oferujemy projekty indywidualne, jak i gotowe domy szkieletowe, które można zamówić od ręki. Nasze projekty dostosowane są do zbudowania domu letniskowego, jak i domu, w którym można mieszać przez cały rok.

Budowa domów szkieletowych.

Domy prefabrykowane drewniane

Producent domów szkieletowych.

Zajmujemy się produkcją domów szkieletowych z drewnianych elementów od wielu lat. Nasze projekty są ekonomiczne i co ważniejsze dla wielu osób — ekologiczne. Na każdym etapie projektu domu szkieletowego zapewniamy dopasowanie do preferencji właściciela i warunków zabudowy terenu. Wykorzystując drewniane prefabrykaty dbamy o środowisko naturalne. Zastosowane szkielety wykonane są z wysokiej jakości surowców odnawialnych.

Stawiane w ten sposób domy mają wykończenie z wielu różnych materiałów, aby mogły być komfortowe w użytkowaniu. Ich szkielet bazuje jednak na drewnianej konstrukcji, która uzupełniania jest między innymi elementami ocieplającymi czy elewacyjnymi. Zaprojektujemy i wyprodukujemy wymarzony dom z drewna dla każdego.

Tanie domy szkieletowe.

Domy prefabrykowane całoroczne

Domy szkieletowe pod klucz.

Budowa domu to poważne przedsięwzięcie. Można je uprościć wybierając gotowe domy prefabrykowane całoroczne. Produkujemy je z myślą o budowie nieruchomości nadającej się do zamieszkania całorocznego. Proponujemy projekt indywidualny lub jeden z naszych gotowych projektów, tak aby każdy klient miał możliwość dopasowania obiektu do swoich potrzeb. Dostępne są domy parterowe, jak i z poddaszem użytkowym.

Technologia budownictwa z prefabrykatów skraca czas budowy, jak i umożliwia zastosowanie ekonomicznych i energooszczędnych technologii. Wybierając nasz dom prefabrykowany, wybierają Państwo swój wymarzony dom, który zostanie zbudowany szybko, ale starannie. I będzie idealną siedzibą dla całej rodziny.

Zalety domów prefabrykowanych

Zarówno domy wykonane z drewna mające charakter obiektu letniskowego, jak i domy całoroczne wykonane w tej technologii mają szereg zalet. Budujemy domy, które zostały stworzone z myślą o Państwa potrzebach. Mamy indywidualne podejście, ponieważ doskonale wiemy, że każda osoba, wyobrażając sobie swój dom, ma inne oczekiwania. Dlatego można wybrać indywidualnie stworzony projekt domu z prefabrykatów, jak i skorzystać z już przygotowanych projektów i jedynie wprowadzić modyfikacji. Zmiany są możliwe do wprowadzenia na każdym etapie budowy. Co również jest ogromną zaletą tego typu inwestycji.

Domy szkieletowe budowa.
Dom szkieletowy pod klucz.

Wiele osób wybiera domy z prefabrykatów ze względu na szybkość realizacji projektu. Po przygotowaniu wszystkich elementów potrzebnych do zbudowania konstrukcji domu czas samej budowy jest kilkukrotnie krótszy niż tradycyjnego, murowanego budynku. Nowym domem można cieszyć się nawet po kilku tygodniach od powstania projektu!

Wśród najczęściej wymienianych zalet takich obiektów, można wymienić:

  • indywidualny projekt,

  • szybki czas realizacji,

  • trwałą konstrukcję,

  • wysoki poziom energooszczędności,

  • ekologiczne rozwiązania.

Budowa tego rodzaju domu staje się coraz bardziej popularna. Nie tylko szybciej można się do niego wprowadzić, ale może być również tańszy w utrzymaniu, niż tradycyjny dom murowany. Do wyboru są różne projekty, jakie pozwalają na uzyskanie idealnego miejsca do zamieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę już dzisiaj.

W jaki sposób buduje się domy szkieletowe?

Produkcja domu szkieletowego zaczyna się od projektu budynku. Projektowanie pozwala na wykonanie elementów, z których zbudujemy dom. Uwzględniamy w projekcie również ogrzewanie czy odnawialne źródła energii, jeśli obiekt ma być w nie wyposażone. Kolejne produkujemy gotowe ściany, posadzki, sufity i inne elementy konstrukcyjne, które złożone razem będą stanowić dom.

Budowę domów szkieletowych dzielimy na kilka etapów. Najpierw wykonujemy potrzebne do montażu elementy konstrukcyjne. Dla każdego projektu są one produkowane indywidualnie. Po zawiezieniu na miejsce budowy będą one gotowe do montażu. Prefabrykaty są przygotowane w taki sposób, aby wystarczyło je razem połączyć już na fundamentach. Stworzony w ten sposób szkielet obiektu będzie można wykończyć według własnego uznania.

Pogoda a budowa domu z prefabrykatów

W przypadku budowy z gotowych prefabrykatów wykorzystuje się każdy dzień korzystnej pogody, aby postawić konstrukcję szkieletową na przygotowanym fundamencie i wypełnić ją jej innymi składowymi. Może zająć to zaledwie kilka dni. Kolejno potrzebne jest wykończenie obiektu, w taki sposób, jaki się Państwu będzie najbardziej podobał. Mimo że sam budynek powstaje bardzo szybko, to budowany jest profesjonalnie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Każdy dom prefabrykowany, który produkujemy jest wysokiej jakości i idealnie sprawdzi się w roli miejsca do zamieszkania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.