Domy Szkieletowe

Domy szkieletowe – Zaufaj profesjonalistom

Budowa domów szkieletowych – Domy szkieletowe pod klucz

Domy prefabrykowane to innowacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko wybudować dom. Zapewniamy Państwu szeroki zakres usług na wielu poziomach. Od wspólnego wybrania projektu, który będzie najbardziej dopasowany do Państwa oczekiwań, przez produkcję prefabrykatów, aż po samą budowę wybranego projektu. W budowie domów szkieletowych mamy duże doświadczenie, dzięki czemu sprawnie stawiamy wszystkie konstrukcje. Nasze ostatnie realizacje opierają się głównie o budowę domów szkieletowych. Jaki projekt interesuje Państwa?

Budowa domów szkieletowych.

Producent domów szkieletowych – Tanie domy szkieletowe

Producent domów szkieletowych.

Jako producent domów szkieletowych mamy pełną kontrolę nad projektem. Oferowane przez nas domy są relatywnie tanie, ale wysokiej jakości. Sam proces budowy również jest niezwykle szybki, w porównaniu do budowy tradycyjnych domów murowanych. Wybudowany przez nas dom, może być w stanie deweloperskim, czyli Państwo wykończą go samodzielnie albo na Państwa zlecenie zostanie wykończony przez naszą ekipę specjalistów.

Produkowany przez nas szkielet drewniany nadaje się zarówno do stworzenia domku letniskowego, jak i domu całorocznego. Do wyboru są projekty domów parterowych lub z poddaszem użytkowym. Oferujemy szeroki wybór gotowych projektów, jak i projekty indywidualne, dzięki którym spełnimy wszystkie Państwa potrzeby.

Tanie domy szkieletowe.

Dom szkieletowy – rodzinny dom dla wielu pokoleń

Domy szkieletowe pod klucz.

Jedną z najczęściej wymienianych zalet domów szkieletowych jest szybka budowa gotowego obiektu. Budowa domu szkieletowego jest krótsza niż murowanego budynku, nawet o kilka miesięcy. Jednak warto wziąć pod uwagę, że przy wyborze konstrukcji szkieletowej również budujemy obiekty trwałe, energooszczędne i komfortowe w użytkowaniu. Stosując szkielet w technologii kanadyjskiej również możemy uzyskać dom, który świetnie będzie służył przez lata, mimo że jego konstrukcja jest lekka i prosta. Mogą to być również nowoczesne domy pasywne czy modele połączone z nowoczesnym ogrzewaniem z odnawialnych źródeł energii.

Jak każdy budynek stały, domy szkieletowe potrzebują fundamentu. Jednakże tutaj kończy się podobieństwo między domem murowanym a tym w technologii szkieletowej. Nasze domy szkieletowe są przygotowywane w naszej fabryce. Gotowe elementy budowane są zgodnie z projektem. A później przewożone na miejsce montażu, czyli domu. Budowa domów szkieletowych trwa zaledwie kilka dni. Następnie przechodzimy do ich wykończenia, aby uzyskać wymarzony dom.

Domy szkieletowe.

W przypadku domu murowanego samo wznoszenie murów i ścian działowych może trwać kilka miesięcy. Dlatego domy budowane z prefabrykatów stanowią szybszą i tańszą alternatywę dla domów murowanych. Przy czym nasze domy są projektowane i wytwarzane w precyzyjny sposób, aby spełniać wszystkie standardy i zapewniać niskie koszty eksploatacji.

Budowa domu szkieletowego – to się opłaca

Wybierając projekt wymarzonego domu, można brać pod uwagę wiele elementów. Domy w technologii szkieletowej są powszechnie wybierane przez naszych klientów ze względu na ich ekologiczny i ekonomiczny charakter. Konstrukcja szkieletowa pozwala na budowę domu marzeń, niezależnie czy jest to dom parterowy z tarasem, czy dom z poddaszem użytkowym, na którym urządzimy przestronną sypialnię z uroczym balkonem.

Domy szkieletowe budowa.
Dom szkieletowy pod klucz.

Wykorzystując technologię szkieletową budujemy domy, na bazie drewnianego stelażu, który wzmocniony jest wieloma warstwami ocieplenia. A także pokryty odpowiednią elewacją i oczywiście zadaszeniem. Dzięki temu zapewniamy trwałe domy, gotowe do zamieszkania przez cały rok. Ogromną zaletą takiego budynku jest to, że jest energooszczędny i budowany z ekologicznych materiałów.

W jaki sposób budujemy domy szkieletowe?

Domy szkieletowe, które budujemy będą świetną inwestycją. Do wybudowania budynku szkieletowego stosujemy najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania, które sprawiają, że nieruchomość jest solidna. Zaczynając od projektu i przygotowania prefabrykatów, mamy cały czas kontrolę nad konstrukcją, z której powstanie obiekt mieszkalny.

Teren, na jakim ma powstać budynek musi być przygotowany. Na plac budowy domu przywozimy gotowe prefabrykaty, takie jak ściany. Jedną z wymaganych prac mokrych będzie wylanie tradycyjnych fundamentów lub posłużenie się płytą fundamentową. Na takiej podstawie możemy wybudować wymarzony dom z przygotowanych dla danego projektu elementów.

W zależności od warunków atmosferycznych postawienie domu szkieletowego może trwać zaledwie kilka dni! Zapewnia to o wiele krótszy czas budowy niż tradycyjnego domu. W systemie kanadyjskim potrzebne jest jednak wykończenie wnętrza. Dlatego, gdy stoi już szkielet, zaczynamy inne prace, mające na celu sprawić, że będzie gotowy do zamieszkania. My budując dom stawiamy na trwałe konstrukcje, które są odpowiednie dla budynków całorocznych. Państwo wybierają ich wykończenie, jak i elewację, które mają sprawić, że dom będzie wyglądał idealnie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.